Hapiskan Tepesi’nin yamacına kurulan yayla, 2546 metre yükseklikte yer alır. Ovit ve Üçgöller gibi buzul göllerine ev sahipliği yapan lokasyonda yürüyüş ve kamp yapmak için son derece verimli alanlar bulunmaktadır.

Yeşilin her tonuna sahip manzarası ve göle kenarında kamp alanı kurma imkânı ile yılın 4 mevsimi kamp severleri ağırlamaya devam ediyor. Yayla evi sahiplerinin kamp severlere karşı misafirperverliği, Balıklı lokasyonunun her geçen gün değerlenmesini sağlıyor.

Kamp yaparken fotoğraf çekilmeden olmaz. Doğayla iç içe bulunduğumuz anları ölümsüzleştirmek en tabii hakkımızdır. Balıklı kamp lokasyonunda da fotoğraf çekimleri için eşsiz noktalar bulunur. Siprona, bu benzersiz manzaraya sahip alanlardan biridir. Diğer yandan da küçük yayladaki manzara seyri, fotoğraf çekimi için harika bir nokta.

Doğada yürüyüş, kamp severlerin en keyifli aktivitelerinden bir tanesi… Balıklı kamp lokasyonundan 3 göllere kadar olan mesafede yürüyüş severler için benzersiz bir deneyim mevcut. Şehrin sıradanlığından ayrılıp doğanın kalbinde huzur dolu günler geçirmek istiyorsanız, Balıklı kamp lokasyonu tam da size göre…