Sık Sorulan Sorular

 

✔︎ Ödemem gereken ekstra ücretler var mı?

Özel ihtiyaçlarınız dışında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 

 

✔︎ Kamp için yanıma neler almalıyım?

Mevsime göre yedekleriyle birlikte kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı almanız yeterli olacaktır. Şirketimiz kamp ve seyahate dair tüm ihtiyaçlarınızı tedarik edecektir. 

 

✔︎ Kış aylarında kamp yapabilir miyim? 

Şirketimiz zorlu hava ve arazi şartlarını göz önünde bulundurarak tüm önlemlerini almış şekilde organizasyonu yürütmektedir. Kış aylarında katıldığınız organizasyonlarda herhangi bir zorluk çekmezsiniz.

 

✔︎ Başka şehirden nasıl kampınıza katılabilirim?

Kamp rotalarına çıkış merkezimiz Trabzon’dur. Trabzon’dan rota başlangıcına transferiniz kamp organizasyonu hizmetimize dahildir. Talep etmeniz halinde ikamet ettiğiniz şehirden, kamp başlangıç noktasına kadar olan seyahatlerinizi de seyahat tercihleriniz doğrultusunda ayrıca organize edebiliriz.  

 

✔︎ Kampa alanına ulaşım için kullandığınız araçların özellikleri nedir?

Kamp organizasyonuna başlamak istediğiniz lokasyon Trabzon ise, Trabzon’dan rota başlangıç noktasına kadar vip araçlarımızla ulaşımınızı sağlamaktayız. Başlangıç noktasından itibaren tercihiniz doğrultusunda enduro motosiklet ya da arazi araçlarımızdan biriyle organizasyona devam edebilirsiniz.

 

✔︎ Rezervasyon iptali durumunda para mı geri alabilir miyim? 

Seyahat organizasyonu içerisinde 3. Kurumlardan alınan hizmetler hususunda (örn: uçak bileti, otel ve araç rezervasyonları) ilgili kurumların iade politikaları doğrultusunda kesintiler olabilir. Bunun dışında tarafımıza yapılan ödemelerin tamamı 15 gün içerisinde geri iade edilebilmektedir.

 

✔︎ Tek kişi katılabilir miyim?

Evet, tek kişi de katılsanız uzman rehberimiz size eşlik edecektir.

 

✔︎ Daha önce hiç deneyimim olmadı. Herhangi bir sorunla karşılaşır mıyım? 

Size refakat edecek personellerimiz gidilecek lokasyonlar ve kamp organizasyonları konusunda alanında uzman isimlerdir. Herhangi bir sorun yaşamadan doğanın tadını çıkarabilirsiniz. 

 

✔︎ Kamp organizasyonuna kaç kişi katılıyor?

Maksimum 4-6 kişi kontenjanlı organizasyonlar düzenlemekteyiz. 

 

✔︎ Yemek sorununu nasıl çözüyorsunuz?

Tercih ettiğiniz organizasyon doğrultusunda size farklı alternatifler sunmaktayız. Sizin tercihinize göre gerekli tedarikleri yapıyor ve günlük yemek ihtiyacınızı karşılıyoruz.

 

✔︎ Büfe ihtiyaçlarını nasıl çözebilirim? 

Ön siparişiniz ile siz gelmeden gerekli tüm tedarik işlemlerini yapabiliriz.

 

✔︎ Çocuk ve evcil hayvan kabul ediyor musunuz?

Kamp organizasyonları dahilinde tüm lokasyonlar çocuk ve evcil hayvanlarınız için elverişli değildir. Ancak hayvan dostlarımız için size Trabzon içerisinde partnerlerimizle bağlantıya geçerek hayvan oteli organize edebiliriz.

 

✔︎ Motor kiralayabilir miyim?

Maalesef bireysel kiralama yapamıyoruz. Kiralama hizmetimizden yalnızca kamp organizasyonları dahilinde yararlanabilirsiniz.

 

✔︎ Kredi kartıyla taksit imkânı var mı?

Kredi kartıyla vade farksız taksit imkânımız mevcuttur.