Karadeniz’in Doğuya gittikçe güzelleştiğini gerçek kılan lokasyonlardan birisi de Hacı Mehmet mevkii dersek yanılmış olmayız. Özellikle Arılı vadisinin devamında yaklaşık 20 kilometre sonunda bulunan Hacı Mehmet şelalesi, gezi ve kamp kültürünün yanında birçok farklı eğlence aktivite imkânı sunuyor. Bu şelalenin 6 – 7 metrelik yükseklikteki kısmından göle atlayarak adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

Hacı Mehmet kamp lokasyonunu Karadeniz’deki diğer kamp alanlarından ayıran birçok farklı yönü vardır. Göle atlayış, yüzme faaliyetleri ve gölde balık tutma gibi eğlenceli aktiviteler bu farklılıklara örnek olarak gösterilebilir. Sakin ve dingin tarafı olsa da eğlence aktiviteleri yönünden oldukça verimli bir kamp merkezidir.

Livadi restoran, Hacı Mehmet lokasyonunu ziyaret eden kamp severlerin ise kahvaltı için uğrak mekanıdır. Ayrıca akşam dönüşte uğranılan Arılı Alabalık Tesisinde yöresel lezzetler eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz. Eğer doğa ve kamp sever bir bireyseniz, mutlaka Hacı Mehmet lokasyonundaki kamp organizasyonlarımızdan yararlanmalısınız.